صیغه نامه برای هتل شیراز / رزرو هتل در شیراز با صیغه نامه

هنگامی که به عنوان زوج برای اقامت در یک هتل اقدام می‌نمایید، هنگام پذیرش در ابتدای ورود، از شما مدارکی دال بر محرمیت درخواست می‌شود. به همین علت مسافران باید مدارک لازم در این خصوص را همراه داشته باشند. رایج ترین روش اثبات این مساله ارائه شناسنامه قانونی عکس دار می‌باشد. البته این مورد برای زوجینی که در عقد رسمی یکدیگر هستند؛ صدق می‌کند. اما قانون درباره زوجینی که عقد موقت هستند و قصد دارند در هتل اقامت بگزینند چه می‌گوید؟ در این مطلب ما به بررسی این موضوع و اختصاصاً شرایط صیغه نامه برای هتل شیراز خواهیم پرداخت و شرایط رزرو هتل در شیراز با صیغه نامه را توضیح می‌دهیم.

بیشتر بخوانید : شرایط صیغه نامه برای سفارت چیست؟

صیغه در قانون ایران

ازدواج موقت یا صیغه در ایران کاملا قانونی محسوب می‌باشد. هدف ما از این مطلب ارائه راهکاری قانونی و شرعی برای زوجینی است که ازدواج رسمی نکرده اند و میخواهند از خدمات هتل ها و یا سایر مراکز اقامتی استفاده کنند.

صیغه نامه برای هتل شیراز / رزرو هتل در شیراز با صیغه نامه

صیغه‌نامه مورد پذیرش توسط هتل‌ها

صیغه نامه از نظر بسیاری از هتل‌های موجود در ایران سندی معتبر می‌باشد که نشان دهنده محرمیت بین زوجین می‌باشد. البته منظور ما یک صیغه نامه معتبر با مهر برجسته محضری می‌باشد.

عقد موقت محضری در شناسنامه طرفین ثبت نخواهد شد. زوجین هنگام عقد موقت یک دفترچه صیغه نامه با مهر برجسته محضری دریافت می‌کنند که نشان دهنده قانونی بودن عقد میان آنها می‌باشد.

نکته مهم : برای اینکه بتوانید در هتل‌های سراسر کشور اقامت گزینید باید صیغه نامه محرمیت داشته باشید که به این منظور می‌توانید جهت صدور آن  با ما تماس گرفته و بدون هیچگونه محدودیتی به راحتی از اماکن تفریحی و اقامتی استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید : شرایط دریافت صیغه نامه غیر حضوری

شرایط صیغه نامه معتبر

  •  صیغه نامه باید الزاماً مهر برجسته داشته باشد.
  • زوجین ملزم به ارائه کارت ملی جهت تایید صیغه نامه هستند

صیغه نامه ای که به شکل یک دفترچه صیغه نامه با مهر برجسته باشد از طرف هتل ها پذیرفته می‌شود. مشکل زمانی پیش می آید که زوجین تنها یک برگه کاغذ را به عنوان صیغه نامه به هتل‌ها ارائه می‌دهند که این نوع صیغه نامه از نظر هتل رد خواهد شد. علاوه بر صیغه نامه همراه داشتن کارت ملی زوجین نیز برای ارائه به هتل مورد نیاز می‌باشد.

 

صیغه نامه برای هتل شیراز / رزرو هتل در شیراز با صیغه نامه

 

برای اطلاع از قوانین هتل‌ها در خصوص پذیرش صیغه نامه برای هتل شیراز و اینکه کدام هتل‌ها میهمان با صیغه نامه را پذیرش نمی‌کنند، می‌توانید با مراجه به وبسایت هتل مورد نظر و مطالعه قسمت قوانین و مقررات هتل، اطلاعات لازم در این زمینه را کسب نمایید.

لازم به ذکر است که انجام خطبه عقد ازدواج موقت و دائم به صورت غیر حضوری بهمراه صدور دفترچه صیغه نامه با مهر برجسته محضری بصورت فوری در این موسسه انجام می شود. این صیغه نامه رسمی برای همه ادارات و ارگانها از جمله اماکن، نیروی انتظامی، کلانتری، دادگستری، بیمارستان و کلیه اماکن اقامتی و هتل ها و مسافرخانه های سراسر کشوردارای اعتبار می‌باشد.

بیشتر بخوانید : شرایط صدور صیغه نامه برای اثبات زوجیت اتباع خارجی

پذیرش در هتل با مدارک عقد دائم

 در ایران زوج هایی که دارای مدارک عقد دائم هستند مشکلی برای پذیرش در هتل ندارند. میهمانان هتل برای اثبات عقد دایم باید شناسنامه خود را که در آنها نام کامل زوجین آورده شده است را ارائه دهند. همچنین ارائه قباله ازدواج به همراه کارت ملی دو طرف نیز برای اثبات عقد دایم کفایت می‌کند.

شرایط پذیرش صیغه نامه برای هتل شیراز

جهت پذیرش در هتل هایی که صیغه نامه را قبول دارند میهمانان باید صیغه نامه به همراه مهر برجسته و امضا سر دفتر ازدواج که دارای اعتبار زمانی باشد و اسامی طرفین نیز در آن آمده  باشد را به همراه مدارک شناسایی شامل کارت ملی خانم و آقا به مسئول پذیرش هتل تحویل دهند.

هتل اطلس، هتل الیزه و هتل جهانگردی شیراز از جمله هتل هایی هستند که دفترچه صیغه نامه با مهر برجسته محضری را قبول می‌کنند. هتل کریم خان شیراز نیز صیغه نامه را تنها از سمت افراد غیر بومی تایید می‌نماید. در هتل قوام شیراز نیز پذیرش صیغه نامه با مهر برجسته و ارائه مدارک شناسایی زوجین ممکن می‌باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت هتل‌ها مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید : از کدام موسسه صیغه نامه آنلاین دریافت کنیم؟

سخن پایانی در مورد صیغه نامه برای هتل شیراز

ازدواج موقت در ایران یک امر قانونی می باشد اما با توجه به اینکه هر هتل و هر شهری قوانین مخصوص به خود را دارد، قبل از اقدام به پذیرش هتل در خصوص شرایط پذیرش آن هتل با صیغه نامه کسب اطلاعات نماید و سپس به رزرو هتل اقدام کنید. در مواردی دیده شده که عاقد صیغه نامه را با ارائه یک برگه کاغذ به زوجین صادر می‌نماید که در اینصورت اعتبار قانونی بالایی ندارد. اگر می خواهید با خیال راحت سفر کنید باید بدانید معتبرترین نوع صیغه نامه در ایران به شکل دفترچه صیغه نامه با مهر برجسته محضر می باشد که صدور آن توسط این موسسه انجام می‌گیرد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر جهت صدور صیغه نامه برای هتل شیراز، با مشاوران موسسه  وکیل من تماس بگیرید.

تماس با وکیل من

  • شماره همراه: 09931080520
  • مناطق تحت پوشش:تمام استان تهران و کرج

بیشتر بخوانید : صدور صیغه نامه فوری در تهران با مهر برجسته

پانوشت : صیغه نامه برای هتل شیراز، رزرو هتل در شیراز با صیغه نامه، صیغه نامه اینترنتی

5/5 - (2 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *