هتل هایی که شناسنامه نمی خواهند/ قوانین هتل برای پذیرش مردان و زنان مجرد با هم

اگر تمایل دارید با قوانین هتل برای پذیرش مردان و زنان مجرد با هم آشنا شوید؛ مطالعه این مطلب را از دست ندهید. در این مقاله به قوانین هتل ها برای پذیرش زوجین، بررسی شرایط هتل هایی که شناسنامه نمی خواهند و همچنین لزوم داشتن صیغه نامه برای اثبات محرمیت جهت رزرو هتل می پردازیم.

مدارک عمومی لازم برای پذیرش در هتل های ایران چیست؟

همه هتل ها قوانینی برای پذیرش مهمان دارند که لازم الاجرا بوده و مسافران باید به این قوانین پایبند باشند. رعایت این گونه مقررات جهت برقرای نظم، آرامش و امنیت مسافران هتل ضروری می باشد. به صورت معمول هتل ها برای پذیرش مهمانان خود مدارک هویتی از آنها اخذ می کنند. منظور از مدارک هویتی کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت و مدرک اثبات محرمیت برای زوجین می باشد. این مدارک به منظور احراز هویت از شما دریافت می شود.

نکته: لازم به ذکر است که ارائه تمامی مدارک گفته شده در همه موارد الزامی نمی باشد و جهت هتل هایی که شناسنامه نمی خواهند، ارائه کارت ملی و برگه اثبات محرمیت یا همان دفترچه صیغه نامه کافی می باشد.

بیشتر بخوانید : آیا صیغه نامه ثبت می شود؟

بیشتر بخوانید : صیغه نامه برای کلانتری

بررسی قوانین هتل برای پذیرش مردان و زنان مجرد با هم

قوانین هتل برای پذیرش مردان و زنان مجرد با هم شامل ارائه مدارکی دال بر محرمیت زوجین می باشد. در ایران و سایر کشورهای اسلامی که قانون محرمیت لازم الاجرا می باشد؛ اگر بخواهید به صورت زوج در هتل اقامت گزینید؛ باید مدارکی برای اثبات رابطه محرمیت خود و همراهتان را به پذیرش هتل ارائه دهید. این محرمیت می تواند به صورت عقد دائم یا محضری باشد. در رابطه با عقد دائم ارائه شناسنامه برای اثبات زوجیت کفایت می کند؛ اما در خصوص عقد موقت از آنجایی که این نوع عقد در شناسنامه ثبت نمی گردد؛ ارائه دفترچه صیغه نامه با مهر برجسته محضری الزامی می باشد.

لذا در مواردی که شما و همراهتان عقد دائم ننموده اید و قصد دارید با هم به سفر رفته و هتل رزرو نمایید؛ باید حتماً دفترچه صیغه نامه معتبر به همراه داشته باشید.

صیغه و عقد موقت

صیغه یا عقد موقت در ایران شرعی و قانونی بوده و به منظور ایجاد محرمیت بین زوجین می باشد. در ازدواج موقت با خواندن خطبه عقد، صیغه جاری می شود و زن و مرد به همدیگر محرم می شوند. در این نوع ازدواج باید مقدار مهریه مشخص باشد. صیغه برای زمان معینی منعقد می شود و پس از انقضای این مدت رابطه محرمیت به پایان می رسد. صیغه در ایران وجاهت قانونی داشته و صیغه نامه سندی قانونی جهت اثبات رابطه محرمیت بین زن و مرد می باشد.

بیشتر بخوانید: صیغه نامه برای هتل

بسیاری از زوجها از این روش برای رزرو اتاق در هتل استفاده می کنند. عقد موقت در شناسنامه درج نمی شود و در زمان صیغه یک دفترچه صیغه نامه با مهر برجسته به زوجین داده می شود که قانونی بودن عقد را تضمین می نماید. جای نگرانی نیست بسیاری از هتل ها در ایران، صیغه نامه را جهت اثبات محرمیت می پذیرند؛ البته منظور دفترچه صیغه نامه با مهر برجسته مجضری می باشد.

اگر تصمیم به اخذ دفترچه صیغه نامه به شکل آنلاین و غیر حضوری دارید؛ یکی از بهترین گزینه ها دفترخانه ازدواج و طلاق وکیل من می باشد که با تجربه فراوان در این زمینه کار شما را آسانتر می نماید. این دفترخانه با صدور دفترچه صیغه نامه با مهر برجسته محضری در کوتاهترین زمان ممکن مشکل شما را حل می نماید. این صیغه نامه کاملاً دارای اعتبار بوده و برای رزرو اتاق در اماکن تفریحی، اقامتی و همچنین ارائه به هتل هایی که شناسنامه نمی خواهند، معتبر می باشد.

هتل هایی که شناسنامه نمی خواهند/ قوانین هتل برای پذیرش مردان و زنان مجرد با هم

مدارک لازم برای صادر نمودن صیغه نامه چیست؟

یکی از مهمترین قوانین هتل برای پذیرش مردان و زنان مجرد با هم صیغه نامه می باشد.

لذا مقاله را با معرفی مدارک لازم برای صدور صیغه نامه ادامه می دهیم:

 • کارت ملی و شناسنامه زن و مرد
 • دو قطعه عکس ۳ در ۴
 • شناسنامه و کارت ملی پدر زوجه ( برای ازدواج دختر باکره)
 • طلاق نامه یا گواهی فوت همسر سابق زوجه

شما می توانید به صورت حضوری و با در دست داشتن مدارک ذکر شده به دفترخانه مربوط به موسسه وکیل من در تهران مراجعه و یا به صورت آنلاین و اینترنتی با ارسال موارک فوق، صیغه نامه معتبر با مهر برجسته محضری دریافت نمایید.

بیشتر بخوانید : مدارک لازم برای صیغه نامه چیست؟

بیشتر بخوانید : دریافت برگه صیغه ۹۹ ساله

ویژگی های یک صیغه نامه معتبر و قانونی چیست؟

 • قابل ارائه به اماکن دولتی و هتل ها باشد.
 • مقدار مهریه در آن تعیین و مشخص شده باشد.
 • مدت زمان صیغه موقت در آن قید شده باشد.
 • هولوگرام رسمی از یک محضر معتبر داشته باشد.
 • دارای مهر برجسته دفترخانه باشد.

اگر شما نیز برای سفر با همراهتان به دنبال دریافت صیغه نامه معتبر هستید، دفترخانه ازدواج و طلاق وکیل من در کوتاهترین زمان ممکن می تواند برای شما و همراهتان صیغه نامه با مهر برجسته صادر نماید. حتی شما می توانید به صورت آنلاین و غیر حضوری نیز این صیغه نامه را دریافت نمایید. به این ترتیب بدون وجود هر گونه مشکلی می توانید از سفر  و اقامت در هتل های زیبای کشور بهرهمند شوید.

بیشتر بخوانید :  شرایط گرفتن صیغه نامه محضری

صدور دفترچه صیغه نامه معتبر در مجموعه وکیل من

قوانین هتل برای پذیرش مردان و زنان مجرد با هم در مطالب بالا مورد بررسی قرار گرفت. لزوم ارائه  صیغه نامه ممهور به مهر برجسته از محضر معتبر برای رزرو هتل جهت زوجینی که در عقد دائم یکدیگر نیستند؛ کاملاً مشخص می باشد. موسسه وکیل من در تهران خدمات صدور دفترچه صیغه نامه را به صورت آنلاین جهت زوجین ارائه می دهد. همانطور که به صورت مکرر توضیح داده شد؛ این صیغه نامه دارای هولوگرام و مهر برجسته بوده و قابل ارائه به امکان تفریحی و اقامتی می باشد. امکان ارسال دفترچه صیغه نامه به محل شما نیز از طرف دفترخانه این مجموعه امکانپذیر می باشد. لازم به ذکر است که این صیغه نامه کاملاً شرعی و قانونی بوده و امکان صدور آن جهت اتباع غیر ایرانی نیز وجود دارد.

جهت هتل هایی که شناسنامه نمی خواهند؛ ارائه صیغه نامه معتبر به همراه کارت ملی کفایت می کند. لذا صدور صیغه نامه معتبر در دفترخانه وکیل من به صورت فوری برای شما انجام خواهد شد.  جهت دریافت راهنمایی ومشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

تماس با وکیل من

 • شماره همراه: 09931080520
 • مناطق تحت پوشش:تمام استان تهران و کرج

پانوشت : هتل هایی که شناسنامه نمی خواهند، صیغه نامه آنلاین، صیغه نامه اینترنتی، صیغه نامه با مهر برجسته، سایت صدور صیغه نامه

به این پست رای دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *