در سال های اخیر به دلیل نظم دهی به مراجعه کنندگانی که قصد طلاق دارند، سامانه ای جهت بهره مندی از خدمات بهزیستی در خصوص درخواست اینترنتی طلاق طراحی شده است که زوجین پس از اتصمیم به طلاق می توانند با ثبت نام در این سامانه وقت مشاوره آنلاین رزرو کنند. پس از انجام مشاوره آنلاین طلاق این مرکز برای زوجین گواهی عدم انصراف از طلاق صادر می کند. بنابراین هرک ززوجین می تواند به این طریق اقدام به ثبت طلاق توافقی یا طلاق یک طرفه کند. سایت سامانه تصمیم به این منظور طراحی شده است. در آن پس از ورود می توانید شهر مورد سکونت خود را انتخاب کنید. سپس باید اطلاعات زوج و زوجه در این سامانه وارد شود. پس از انتخاب تاریخ وساعت مناسب و همچنین تایید اطلاعات ثبت شده می توانی از سایت کد پیگیری دیافت نمایید.

طلاق پروسه ای سخت و زمان بر است و ناآگاهی از مراحل آن نیز کار را دشوار می کند. بنابراین برای گرفتن حقوق کامل خود و همچنین تسریع در روند طلاق لازم است هرچه سریع تر به یک وکیل پایه یک دادستری مراجعه کنید.

در رابطه با طلاق توافقی چه می دانید؟

وکیل من

تیم تخصصی وکیل من با در دست داشتن وکلای باتجربه در زمینه دعاوی خانواده، طلاق، طلاق توافقی و مهریه و همچنین سایر زمینه های حقوقی و کیفری اقدام به خدمات رسانی می کند. گروه وکلای وکیل من با فراهم آوردن امکان بهترین مشاوره حقوقی توسط مشاوران متخصص و وکلای پایه یک دادگستری در زمینه مورد نظر شما بر آن است تا بتواند کارگشای مسائل حقوقی و…شما به بهترین وجه ممکن در کمترین زمان لازم باشد.

پانوشت: درخواست طلاق اینترنتی , سامانه نوبت دهی آنلاین طلاق توافقی, طلاق آسان با سامانه اینترنتی, درخواست طلاق غیرحضوری, سامانه تصمیم

به این پست رای دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *