وکیل اداره کار

وکالت در طلاق در تهران یکی از چالش های رایج امروزه در روال پرونده های دادگستری در تهران شده است.اگر زوجه در زمان جاری شدن خطبه ازدواج یک سند رسمی به عنوان حق طلاق نداشته باشد، طی رسیدگی به پرونده طلاق او ممکن است دچار پیچیدگی های زیادی شود،گروه وکلای وکیل من در تهران با تیمی مجرب از مشاوران حقوقی و وکلای پایه یک دادگشتری درتهران آماده ارائه انواع خدمات حقوقی از جمله طلاق توافقی با داشتن وکالت از زوجین در تهران می باشد.

جهت اطلاع از مراحل طلاق غیابی در تهران کلیک کنید. 

آیا بهترین وکیل در کرج را می شناسید؟

 

وکالت در طلاق

 

 

وکالت در طلاق در وکیل من در تهران چگونه انجام می شود؟

وکالت در طلاق یکی از اسنادی است که باید بصورت رسمی ثبت شود، پس باید به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کرده و این وکالت از جانب زوج به زوجه داده شود،

در وکالت نامه های مربوط به طلاق مواردی وجود دارد که باید به آن توجه داشت، وکالت بلاعزل، قبول اختیار مابذل و…که تنها با یک مشاوره حقوقی در تهران می توانید با آن ها آشنا شوید.

برای برقرای ارتباط با گروه وکلای وکیل من و دریافت مشاوره فوری کافیست با روی لینک کلیک کنید تا از خدمات حقوقی ما همچون طلاق غیابی و توافی، حضانت فرزند، انحصار وراثت، دعاوی کیفری و ملکی، دعاوی اداره کار در تهران و…. بهره مند شوید.

در روال اخذ وکالت در طلاق در تهران می بایست از سوی زوج اقدام به دریافت وکیل دادگستری نماید و وکیل دادگستری می تواند بدون نیاز به حضور زوج تمام مراحل حقوقی را انجام دهد، در این حین زوجه نیز می تواند وکیلی اختیار کند تا بدون حضور او به رسیدگی پرونده بپردازد اما در مرجله آزمایش و دریافت گواهی عدم بارداری باید خود او حضور داشته باشد.

هر آنچه لازم است در رابطه با صیغه و ازدواج موقت بدانید

وکالت در طلاق

 

آیا از مشاوره های گروه وکلای من در تهران و قیمت های اسثتنایی آن ها اطلاع دارید؟

وکالت در طلاق یا حق طلاق ؟

همانطور که می دانید در شروط ضمن عقد دوازده مورد است که زوجین آن را امضا می کنند که اگر زوجه بتواند مدارک دال بر احراز آن به دادگاه ارائه کند، دادگاه رای طلاق را صادر خواهد کرد.

وکالت در طلاق یک سند رسمی است که زوجه با داشتن آن می تواند از زوج جدا شود اما برای اعمال این وکالت باید حداقل یکی از شروط مندرج در عقدنامه ثابت شود، اما حق طلاق که یک مدرک قانونی ثبت شده در دفتراسناد رسمی است بدون صرف وقت زیاد و به راحتی می تواند منجر به صدور حکم طلاق شود.

وکالت در طلاق نوعی قرارداد است که زوجین مطالبات خود را در آن ذکر میکنند و درباره حقوق خود به توافق می رسند و عموما برای طلاق توافقی تنظیم شده و از جانب زوج به زن داده می شود، بهتر است درباره مطالبات و توافقات خود پیش از جلسه مشاوره صحبت نموده و شروط را در دفتراسناد، رسمی کنید تا از اختلافات و مشکلات آینده جلوگیری شود.

برای برقرای ارتباط  با گروه وکلای وکیل من در تهران و دریافت مشاوره فوری کافیست با روی لینک کلیک کنید تا از خدمات حقوقی ما همچون طلاق غیابی و توافی، حضانت فرزند، انحصار وراثت، دعاوی کیفری و ملکی، دعاوی اداره کار و….بهره مند شوید.

حتما کلیک کنید : درباره حقوق و شرایط  حضانت فرزند در تهران جه میدانید؟

دستمزد وکیل من در تهران در طلاق توافقی چگونه است؟

طلاق وکالتی یا همان طلاق توافقی بر اساس وکالت در طلاق یکی از راه های پیچیده اما فوری در بین روش های طلاق است که عموما توسط وکلای دادگاه خانواده پیشنهاد می شود تا با کمترین بحران روحی و روانی و اختلاف بین زوجین پرونده توسط وکیل طلاق توافقی به نتیجه برسد.جهت دریافت مشاوره و پاسخگویی به سوالات با مشاوران وکیل من در تهران تماس بگیرید.

گروه وکلای وکیل من در تهران توانسته است با گردآوری وکیلانی مجرب هدف بزرگ رسیدگی به امور حقوقی همشهریان عزیز با کمترین هزینه و صرف زمانی محدود را محقق کند.

درباره وکیل من در تهران

گروه وکیل من مفتخراست تا کادری مجرب از وکلای پایه یک دادگستری در تهران را به شما عزیزان معرفی کند، جهت آشنایی با همکاران ما و دریافت مشاوره های حقوقی در زمینه های قضایی و کیفری دز تهزان با شماره های زیر تماس بگیرید.

ارتباط با وکیل من در تهران و کرج

تماس با وکیل من

  • شماره همراه: 09931080520
  • مناطق تحت پوشش:تمام استان تهران و کرج

پاسخ به پرسش های متداول

پانوشت : وکالت در طلاق در تهران, حق طلاق در تهرانوکیل طلاق در تهران, حق طلاق زوجه, قیمت وکیل طلاق, وکالت در طلاق ارزان, طلاق وکالتی فوری, وکیل طلاق توافقی, طلاق توافقی در تهران

5/5 - (1 امتیاز)
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *