صیغه نامه برای کلانتری/ صیغه نامه برای پلیس

یکی از روش های ایجاد زوجیت و محرمیت میان زن و مرد، عقد موقت یا صیغه است که در کشور ما یک روش کاملا شرعی برای محرمیت است. در این مطلب قصد داریم در رابطه با زوجینی که ازدواج آنها از نوع موقت است و به دنبال صیغه نامه برای کلانتری یا به عبارتی صیغه نامه برای پلیس هستند صحبت کنیم.

اگر شما هم می خواهید بدانید چه نوع صیغه نامه ای مورد تایید پلیس و کلانتری است و صیغه نامه برای کلانتری باید دارای چه ویژگی ها و اطلاعاتی باشد؛ تا پایان این مطلب را مطالعه نمایید.

درباره صیغه نامه یا عقد موقت بیشتر بدانیم!

قوانین در کشور ایران که دارای مذهب شیعه و دین اسلام است؛ نیز برپایه مسائل مذهبی و دینی شکل گرفته است. این موضوع در برخی مواقع باعث ایجاد مسائل و محدودیت هایی برای زوجینی می شود که عقد دائم یا ازدواج دائم نکرده اند. به خصوص هنگامی که آنها می خواهند بدون نگرانی در مکان های عمومی و اماکن تفریحی در کنار هم قرار بگیرند و از لحظات کنار هم بودن بدون دلهره و نگرانی لذت ببرند.

اگر شما بخواهید در کنار همراهتان در اجتماع، مکان های عمومی، تفریحی و … قرار بگیرید؛ جهت اثبات زوجیت خود نیاز دارید که یک صیغه نامه رسمی و معتبر را داشته باشید. اگر به دنبال یک صیغه نامه برای کلانتری هستید یا می خواهید بدانید صیغه نامه برای پلیس باید چگونه باشد و چه مشخصاتی داشته باشید، در ادامه مطلب با موسسه وکیل من همراه باشید.

شرایط صیغه نامه برای کلانتری

آیا از خود میپرسید چه صیغه نامه ای مورد تایید کلانتری و پلیس است؟ براساس قوانین کشور ایران، مرد و زن هنگام قرار گرفتن در اماکن عمومی و مکان های تفریحی در صورتی که ازدواج دائم نکرده اند؛ باید صیغه نامه معتبر دارای مهر برجسته و هولوگرام را جهت ارائه به کلانتری یا پلیس داشته باشند. در این صورت می توانند در صورت بروز مشکل از مشکلات بعدی و مجازات های بعد از آن جلوگیری کنند. طبق قانون ایران، زن و مرد فقط در شرایطی می توانند با خیال آسوده کنار هم قرار بگیرند که از لحاظ شرعی به هم محرم باشند. همچنین باید برای اثبات محرمیت و زوجیت میان خود بتوانند مدرک معتبر و مورد تایید یا همان صیغه نامه را ارائه دهند. اگر در صیغه نامه مهر محضر درج شده باشد، کلانتری بدون تردید آن را از شما خواهد پذیرفت.

اگر شما هم جهت قرار گرفتن در کنار همراهتان نیاز به دریافت صیغه نامه معتبر و قانونی دارید، میتوانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با دفترخانه ازدواج وکیل من تماس بگیرید. شما می توانید به صورت غیر حضوری صیغه نامه آنلاین با اعتبار قانونی، دارای مهر برجسته و هولوگرام را با کمترین هزینه و بدون دردسر دریافت کنید.

بیشتر بخوانید : چگونه با دوست دختر خود به کیش برویم؟

بیشتر بخوانید : صیغه نامه برای همراه بیمار

دریافت صیغه نامه برای کلانتری در کمترین زمان

ابتدا باید بگوییم که به طور کلی در کشور ایران دو نوع ازدواج دائم و موقت مرسوم و رایج است. میان این دو نوع ازدواج تفاوت هایی وجود دارد. به عنوان مثال هنگامی که عقد میان زوجین دائمی باشد؛ آنها از یکدیگر ارث میبرند؛ اما در مورد ازدواج موقت این موضوع صادق نیست. در ازدواج دائم، زوج موظف به پرداخت نفقه است؛ اما در عقد موقت این امر صدق نمی کند و تنها در صورتی درست است که در عقد موقت جزء شروط قرار داشته باشد.

ازدواج دائم همانطور که از اسمش پیداست مادام العمر است و تنها در صورت طلاق یا فوت یکی از طرفین عقد میان آنها خاتمه می یابد. در صورتی که در عقد و ازدواج موقت یک محدوده زمانی وجود دارد که پس از پایان آن زمان، عقد فسخ خواهد شد.

نکته مهم دیگر این است که عقد دائم در محضر و شناسنامه مرد و زن ثبت می شود؛ در صورتی که در رابطه با عقد موقت این چنین نیست.

صیغه نامه برای کلانتری/ صیغه نامه برای پلیس

صدور صیغه نامه برای پلیس به صورت آنلاین

مرد و زنی که ازدواج نکرده اند برای کنار هم قرار گرفتن در خیابان ها و یا سایر مکان های رفاهی، خصوصی و … نیاز به صیغه نامه برای کلانتری دارند.

اگر می خواهید خیلی سریع، آسان و با پرداخت هزینه ای مناسب به صورت غیر حضوری صیغه نامه دریافت کنید، با موسسه وکیل من در تهران تماس بگیرید. شما می توانید با دریافت معتبرترین صیغه نامه آنلاین دارای هولوگرام و مهر برجسته محضر خیال خود را از هر بابت آسوده کنید؛ چرا که این صیغه نامه برای کلانتری مورد تایید و پذیرش است.

دفترخانه ازدواج و طلاق وکیل من با ارائه دادن یک دفترچه صیغه نامه با بالاترین میزان اعتبار به شما این اطمینان را می‌دهد که به راحتی از آن استفاده کرده و درگیر مشکلات و مجازات های بعدی نشوید. لازم به ذکر است ثبت این محرمیت یا زوجیت در شناسنامه الزامی نیست. در ادامه مدارک مورد نیاز جهت دریافت صیغه نامه معرفی شده است.

بیشتر بخوانید : دریافت صیغه نامه معتبر برای هتل

مدارک موردنیازجهت دریافت دفترچه صیغه نامه

  • شناسنامه
  • کارت ملی
  • ۲ قطعه عکس سه در چهار
  • ارائه طلاق نامه برای زوجه ای که قبلا ازدواج کرده است.
  • گواهی فوت همسر سابق در صورت بیوه بودن زوجه

لازم به توضیح است که یک صیغه نامه غیر حضوری یا اینترنتی تنها در صورتی کاملا معتبر است که از مهر برجسته محضری و هولوگرام برخوردار باشد. زیرا بدون آنها صیغه نامه اعتبار لازم برای ارائه به پلیس و کلانتری را ندارد.

بیشتر بخوانید : مدارک لازم برای صیغه نامه چیست؟

بیشتر بخوانید : صیغه نامه برای اثبات زوجیت

بیشتر بخوانید: صیغه نامه برای هتل

دریافت صیغه نامه آنلاین با کمترین هزینه

دریافت صیغه نامه محضری مانند سایر خدماتی که دفاتر ازدواج و طلاق ارائه می دهند به پرداخت هزینه نیاز دارد. دفترخانه ازدواج وکیل من با داشتن سالها سابقه در زمینه مسائل ازدواج و طلاق، صیغه نامه آنلاین با اعتبار لازم و کافی برای ارائه به کلانتری را به مخاطبان خود ارائه میدهد. صیغه نامه ارائه شده از هولوگرام و مهر برجسته محضری برخوردار است. اگر شما هم به دنبال دریافت صیغه نامه برای کلانتری هستید؛ تنها کافی است از خدمات موسسه وکیل من استفاده کنید.

تماس با وکیل من

  • شماره همراه: 09931080520
  • مناطق تحت پوشش:تمام استان تهران و کرج

پانوشت : صیغه نامه برای کلانتری، صیغه نامه برای پلیس، صیغه نامه غیر حضوری، صیغه نامه اینترنتی

به این پست رای دهید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *